Suunto mantiene su compromiso de alcanzar el nivel de conformidad AA en este sitio web de acuerdo con las Pautas de accesibilidad para contenido web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 y otras normas de accesibilidad. Ponte en contacto con el departamento de Servicio al Cliente en EE. UU. en el +1 855 258 0900 (llamada gratuita) si tienes algún problema para acceder a la información contenida en este sitio web.

ENTREGA GRATUITA A PARTIR DE 100 € | DEVOLUCIÓN GRATUITA | EL SUUNTO CUSTOMIZER ESTÁ DE VUELTA

Suunto Ambit2 Kasutusjuhend - 2.0

Índice
Índice

Õigete näitude tagamine

Kui tegelete alaga, mille puhul on tarvis teada täpselt merepinna õhurõhku või kõrgust, tuleb Suunto Ambit2 esmalt kalibreerida. Selleks tuleb sisestada praegune kõrgus või merepinna õhurõhk.

Oma asukoha kõrguse leiate enamikult topograafilistelt kaartidelt või veebiteenuse Google Earth abil. Asukoha merepinna õhurõhu etalonväärtuse saate teada kohalikelt ilmateatesaitidelt.

Kui FusedAltiTM aktiveeritakse, korrigeeritakse kõrgusnäitu automaatselt, kasutades FusedAltit koos kõrguse ja merepinna rõhu järgi kalibreerimisega. Lisateave: FusedAlti.

Absoluutset õhurõhku mõõdetakse pidevalt

Absoluutne õhurõhk ja teadaolev kõrguse etalonväärtus = merepinna õhurõhk

Absoluutne õhurõhk ja teadaolev merepinna õhurõhu etalonväärtus = kõrgus

Muutused kohalikus ilmas mõjutavad kõrgusnäite. Kui kohalik ilm muutub tihti, on soovitatav kõrguse etalonväärtust sageli lähtestada, eeskätt enne teele asumist, kui etalonväärtused on saadaval. Kui kohalik ilm püsib pikemat aega sama, ei ole tarvis etalonväärtusi uuesti määrata.

Índice