Suunto mantiene su compromiso de alcanzar el nivel de conformidad AA en este sitio web de acuerdo con las Pautas de accesibilidad para contenido web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 y otras normas de accesibilidad. Ponte en contacto con el departamento de Servicio al Cliente en EE. UU. en el +1 855 258 0900 (llamada gratuita) si tienes algún problema para acceder a la información contenida en este sitio web.

ENTREGA GRATUITA A PARTIR DE 100 € | DEVOLUCIÓN GRATUITA | EL SUUNTO CUSTOMIZER ESTÁ DE VUELTA

Suunto Ambit2 Kasutusjuhend - 2.0

Índice
Índice

Profiili automaatne kasutamine

Profiilis automaatne aktiveeritakse olenevalt teie tegevusest vaheldumisi profiile kõrgusmõõdik ja baromeeter. Kui aktiveeritud on profiil automaatne, tõlgendab seade automaatselt muutusi õhurõhus kas kõrguse- või ilmamuutustena.

automatic

Ilma- ja kõrgusemuutusi ei ole võimalik korraga mõõta, sest mõlema korral kaasneb muutus õhurõhus. Suunto Ambit2 tajub vertikaalset liikumist ja alustab vajaduse korral kõrguse mõõtmist. Kui kuvatakse kõrgust, värskendatakse seda maksimaalselt 10-sekundilise viivitusega.

Kui püsite samal kõrgusel (vähem kui 5 meetrit vertikaalsuunas liikumist 12 minuti jooksul), tõlgendab Suunto Ambit2 kõiki muutusi õhurõhus ilmamuutustena. Mõõtmisintervall on 10 sekundit. Kõrguse näit püsib sama ning kui ilm muutub, näete muutusi merepinna õhurõhu näidus.

Kui tõusete või laskute (rohkem kui 5 meetrit vertikaalsuunas liikumist 3 minuti jooksul), tõlgendab Suunto Ambit2 kõiki muutusi õhurõhus kõrgusemuutustena.

Olenevalt parajasti aktiveeritud profiilist saate nupu View abil sirvida profiili kõrgusmõõdik või baromeeter vaateid.

MÄRKUS:

Kui kasutate profiili automaatne, ei kuvata ekraanil ei baromeetri- ega kõrgusmõõdikuikooni.

Índice