Suunto mantiene su compromiso de alcanzar el nivel de conformidad AA en este sitio web de acuerdo con las Pautas de accesibilidad para contenido web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 y otras normas de accesibilidad. Ponte en contacto con el departamento de Servicio al Cliente en EE. UU. en el +1 855 258 0900 (llamada gratuita) si tienes algún problema para acceder a la información contenida en este sitio web.

ENTREGA GRATUITA A PARTIR DE 100 € | DEVOLUCIÓN GRATUITA | EL SUUNTO CUSTOMIZER ESTÁ DE VUELTA

Suunto Ambit2 Kasutusjuhend - 2.0

Índice
Índice

Kohandatud sportimisrežiimid

Lisaks käekellas talletatavatele vaikesportimisrežiimidele saate Movescountis luua ja muuta kohandatud sportimisrežiime.

Kohandatud sportimisrežiim võib sisaldada 1–8 sportimisrežiimikuva. Mahukast andmeloendist saate valida, millised andmed igal kuval kuvatakse. Näiteks saate aku kasutusaja või andmete täpsuse optimeerimiseks kohandada spordiala põhjal pulsi piirmäärasid, automaatse ringiaja vahemaad või logi jäädvustamise sagedust.

Kõigis sportimisrežiimides, millel GPS on aktiveeritud, saab kasutada ka kiirnavigeerimist. Vaikesättena on see suvand väljalülitatud. Kui valite huvipakkuvat kohta või marsruuti, kuvatakse treeningu alguses teie poolt määratud huvipakkuvate kohtade või marsruutide hüpikloend.

Seadmesse Suunto Ambit2 saab edastada kuni 10 Movescountis loodud sportimisrežiimi. Korraga saab olla aktiveeritud ainult üks sportimisrežiim.

NÕUANNE:

Soovi korral saate Movescountis muuta ka vaikesportimisrežiime.

FunktsioonigaAutoscroll (automaatne kerimine) saate määrata, et käekellas keritakse automaatselt teie sportimisrežiimi kuvasid. Aktiveerige funktsioon ja määrake, kui kaua näidatakse kuvasid Movescountis teie kohandatud sportimisrežiimis. Funktsiooni Autoscroll (automaatne kerimine) saate treenimise ajal sisse või välja lülitada ning see ei mõjuta kuidagi teie Movescounti sätteid.

Funktsiooni Autoscroll (automaatse kerimise) treenimise ajal sisse/välja lülitamiseks toimige järgmiselt:

  1. Hoidke sportimisrežiimis olles suvandite menüü avamiseks all nuppu Next.
  2. Liikuge nupu Light Lock abil üksusele Activate (aktiveerimine) ja valige see nupuga Next.
  3. Liikuge nupu Start Stop abil üksusele Autoscroll (automaatne kerimine) ja valige see nupuga Next.
  4. Vajutage Autoscroll (automaatse kerimise)On/Off (sisse/välja) seadistamiseks nuppu Start Stop või Light Lock ja kinnitamiseks nuppu Next.

autoscroll

Índice