Suunto mantiene su compromiso de alcanzar el nivel de conformidad AA en este sitio web de acuerdo con las Pautas de accesibilidad para contenido web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 y otras normas de accesibilidad. Ponte en contacto con el departamento de Servicio al Cliente en EE. UU. en el +1 855 258 0900 (llamada gratuita) si tienes algún problema para acceder a la información contenida en este sitio web.

ENTREGA GRATUITA A PARTIR DE 100 € | DEVOLUCIÓN GRATUITA | EL SUUNTO CUSTOMIZER ESTÁ DE VUELTA

Suunto Ambit2 Kasutusjuhend - 2.0

Índice
Índice

Pulsivöö pealepanek

MÄRKUS:

Suunto Ambit2 ühildub pulsivööga Suunto ANT Comfort Belt.

Reguleerige rihma pikkust, et pulsivöö oleks pingul, kuid istuks siiski mugavalt. Niisutage kokkupuutepindu vee või geeliga ja pange pulsivöö peale. Jälgige, et pulsivöö jääks rinna keskele ja et punane nool näitaks üles.

HR belt

HOIATUS:

Kui teil on südamerütmur, defibrillaator või mõni muu elektrooniline implantaat, kasutate pulsivööd omal vastutusel. Enne pulsivöö esmakordset kasutamist soovitame arsti järelevalve all teha katseharjutuse. See tagab samaaegselt kasutatava südamerütmuri ja pulsivöö ohutuse ning usaldusväärsuse. Treenimine võib olla riskantne, eelkõige nende jaoks, kes ei ole olnud aktiivsed. Enne regulaarse treeningkava alustamist soovitame tungivalt pöörduda arsti poole.

MÄRKUS:

Vee all ei saa Suunto Ambit2 pulsivöö signaale vastu võtta.

NÕUANNE:

Halva lõhna tekke vältimiseks ning andmete kõrge kvaliteedi ja hea toimivuse tagamiseks peske pulsivööd regulaarselt pesumasinas. Peske ainult tekstiilrihma.

Suunto Ambit2 toetab ANT+TM ühilduvaid pulsivöösid ja teatud POD-isid. Ühilduvate ANT+ toodete nimekirja leiate veebisaidilt www.thisisant.com/directory.

Índice