Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Používateľská príručka - 1.12

Pocit

Ak trénujete pravidelne, pocit po jednotlivých tréningoch je dôležitým indikátorom vašej celkovej fyzickej kondície. Trend vašich pocitov môže sledovať aj váš osobný tréner a sledovať tak váš pokrok v priebehu času.

Možno si vybrať z piatich úrovní pocitov:

  • Poor (Zlý)
  • Average (Priemerný)
  • Good (Dobrý)
  • Very good (Veľmi dobrý)
  • Excellent (Skvelý)

Rozhodnutie o tom, čo tieto možnosti znamenajú vo vašom prípade, závisí od vás (a vášho trénera). Dôležité je, aby ste ich používali stále.

Pri každom tréningu môžete do hodiniek zaznamenať, ako ste sa cítili, hneď po zastavení zaznamenávania odpovedaním na otázku „How was it? (Aké to bolo?)“.

feeling how was it

Otázku môžete preskočiť stlačením stredného tlačidla a svoje pocity uložiť neskôr úpravou údajov o cvičení v aplikácii Suunto Movescount.

Keď začnete pravidelne používať meranie pocitov, v prehľade časovej osi si môžete na Movescount rýchlo skontrolovať svoj 7-denný a 30-denný trend.

feeling 7 30day overview

Dlhodobú analýzu trendov nájdete na svojej stránke s údajmi o cvičení. V kalendári vyberte požadované časové obdobie a prejdite na časť Odpočinok a zotavenie, kde sa nachádza graf trendu pocitov.

feeling insight

icon-accessories-and-spare-partsactivity_tracker_largeadaptive_training_guidance_largealtimeter_largebarometer_largecaution-iconcompass_largeicon-connect-and-update-your-watchconnectivity_largecustomize-iconicon-dealer-locatorextra_long_battery_life_largefaq_icon_largefitness_level_largefits_most_wrist_sizes_largefused_track_largegps_navigation_largegps_via_phone_largeguides_icon_largeheart_rate_training_zones_largeicon-how-to-use-videoshunt_and_fish_largeintelligent_battery_technology_largelong_battery_life_largeicon-newsletternote-iconicon-online-service-requestoutdoo_functions_largeover_80_sport_modes_largeicon-product-registrationProduct_registration_icon_largerepair_icon_largerepair-serviceroute_navigation_largesapphire_glass_icon_largeicon-service-locatorsleep_largeicon-software-updatesstress_largeicon-supporticon-suunto-movescounttested_tough_largetip-icontouch_screen_largetraining_plans_largeicon-training-worldicon-tutorial-tuesdaysuser-guideicon-user-guide-topicvibration_largevideos_icon_largewarning-iconicon-warranty-informationwater_resistant_100m_largewater_resistant_30m_largewater_resistant_50m_largeicon-webshop-faqwireless_sync_largewrist_based_heart_rate_large