Suunto on sitoutunut täyttämään tällä verkkosivustolla verkkosivuston saavutettavuusohjeiden (WCAG-ohjeistus) 2.0-version AA-tason vaatimukset sekä myös muiden saavutettavuutta koskevien standardien vaatimukset. Soita yhdysvaltalaiseen asiakaspalvelunumeroon +1 855 258 0900 (maksuton), jos tämän sivuston tietojen saavutettavuudessa on ongelmia.

ILMAINEN TOIMITUS YLI 100€ OSTOKSESTA | KESÄALETILAA UUTISKIRJE | ILMAISET PALAUTUKSET

Suunto Ambit3 Peak Používateľská príručka - 2.4

  • Aplikácie Suunto

Aplikácie Suunto

Aplikácie Suunto umožňujú ďalšie prispôsobenie športových hodiniek Suunto Ambit3 Peak. Navštívte sekciu Suunto App Zone na webovej lokalite Movescount, kde nájdete aplikácie, ako sú časovače a počítadlá, ktoré sú k dispozícii na používanie. Ak nemôžete nájsť to, čo potrebujete, vytvorte si vlastnú aplikáciu nástrojom Suunto App Designer. Aplikácie môžete vytvoriť napríklad na výpočet odhadu výsledku maratónu alebo sklonu kopca na lyžiarskej dráhe.

Postup pridania aplikácie Suunto do športových hodiniek Suunto Ambit3 Peak:

  1. Otvorte sekciu PLAN & CREATE (Plánovanie a vytváranie) v komunite Movescount, vyberte možnosť App Zone a prechádzajte existujúcimi Suunto aplikáciami. Ak chcete vytvoriť vlastnú aplikáciu, prejdite do sekcie PLAN & CREATE (Plánovanie a vytváranie) vo svojom profile a vyberte možnosť App Designer.
  2. Pridajte aplikáciu Suunto do športového režimu. Pripojte športové hodinky Suunto Ambit3 Peak k svojmu účtu Movescount a synchronizujte aplikáciu Suunto s hodinkami. Pridaná aplikácia Suunto počas cvičenia zobrazí výsledok výpočtu.
POZNÁMKA:

Ku každému športovému režimu môžete pridať až päť aplikácií Suunto.

Sisällysluettelo