Suunto on sitoutunut täyttämään tällä verkkosivustolla verkkosivuston saavutettavuusohjeiden (WCAG-ohjeistus) 2.0-version AA-tason vaatimukset sekä myös muiden saavutettavuutta koskevien standardien vaatimukset. Soita yhdysvaltalaiseen asiakaspalvelunumeroon +1 855 258 0900 (maksuton), jos tämän sivuston tietojen saavutettavuudessa on ongelmia.

ILMAINEN TOIMITUS YLI 100€ OSTOKSESTA | KESÄALETILAA UUTISKIRJE | ILMAISET PALAUTUKSET

Suunto Ambit3 Peak Používateľská príručka - 2.4

  • Monitorovanie aktivity

Monitorovanie aktivity

Okrem času zotavenia, ktorý sa zobrazuje v zázname cvičenia, športové hodinky Suunto Ambit3 Peak monitorujú celkovú aktivitu, cvičenie aj dennú aktivitu. Monitorovanie aktivity poskytuje úplný obraz o vašej aktivite, spálené kalórie a čas zotavenia.

Monitorovanie aktivity je dostupné ako predvolený displej v režime Time (Čas). Displej sa môže zobraziť stlačením tlačidla Next (posledný displej).

Displej monitorovania aktivity sa môže zobraziť a zatvoriť z úvodnej ponuky v časti Displays (Displeje) » Activity (Aktivita). Prepína sa pomocou tlačidla Next.

Displej monitorovania aktivity má tri zobrazenia, ktoré sa menia stlačením tlačidla View.

activity monitor

  • Activity today (Dnešná aktivita): spotreba kalórií v danom dni, bodkovaná čiara na stĺpcovom grafe označuje priemernú dennú spotrebu kalórií za posledných sedem dní, dnešný deň nie je zahrnutý.
  • Week activity (Týždenná aktivita): Denná spotreba kalórií za posledných sedem dní s dnešným dňom vpravo, bodkovaná čiara na stĺpcovom grafe a posledný riadok ukazujú priemernú dennú spotrebu kalórií za posledných sedem dní, dnešný deň nie je zahrnutý.
  • Recovery time (Čas zotavenia): čas zotavenia v nasledujúcich 24 hodinách na základe zaznamenaných cvičení a dennej aktivite.

Sisällysluettelo