Suunto on sitoutunut täyttämään tällä verkkosivustolla verkkosivuston saavutettavuusohjeiden (WCAG-ohjeistus) 2.0-version AA-tason vaatimukset sekä myös muiden saavutettavuutta koskevien standardien vaatimukset. Soita yhdysvaltalaiseen asiakaspalvelunumeroon +1 855 258 0900 (maksuton), jos tämän sivuston tietojen saavutettavuudessa on ongelmia.

ILMAINEN TOIMITUS YLI 100€ OSTOKSESTA | SUUNTO CUSTOMIZER ON PALANNUT | ILMAISET PALAUTUKSET

Suunto Spartan Sport Kasutusjuhend - 2.5

  • Rakendus Suunto Movescount

Rakendus Suunto Movescount

Rakendusega Suunto Movescount saate seadme Suunto Spartan Sport kasutuskogemust veelgi rikastada. Siduge käekell mobiilirakendusega, et saada kellale teavitusi, muuta käigu pealt sätteid, teha Move’i andmetega pilte ja palju muud.

NÕUANNE:

Kõigile Movescounti salvestatud Move’idele saate pilte lisada ja rakendusega Suunto Movescount saab liikumisest Suunto Movie luua.

MÄRKUS:

Kui lennurežiim on sees, ei saa midagi siduda. Enne sidumist lülitage lennurežiim välja.

Käekella sidumiseks rakendusega Suunto Movescount tehke järgmist.

  1. Veenduge, et kellal oleks Bluetooth sisse lülitatud. Minge sätete menüüs asukohta Connectivity (Ühenduvus) » Discovery (Avastamine) ja lülitage see sisse, kui te ei ole seda veel teinud.
  2. Laadige rakendus Suunto Movescount olenevalt oma mobiilseadmest alla iTunes App Store’ist, Google Playst või mõnest populaarsest rakendusepoest Hiinas ja installige see.
  3. Käivitage rakendus Suunto Movescount ja lülitage Bluetooth sisse, kui te ei ole seda veel teinud.
  4. Puudutage rakenduse üleval paremas nurgas sätete ikooni ja seejärel käekella sidumiseks ikooni „+”.
MÄRKUS:

Teatavad funktsioonid vajavad internetiühendust Wi-Fi või mobiilivõrgu kaudu. Rakenduda võivad operaatori andmesidetasud.

Sisällysluettelo