Suunto on sitoutunut täyttämään tällä verkkosivustolla verkkosivuston saavutettavuusohjeiden (WCAG-ohjeistus) 2.0-version AA-tason vaatimukset sekä myös muiden saavutettavuutta koskevien standardien vaatimukset. Soita yhdysvaltalaiseen asiakaspalvelunumeroon +1 855 258 0900 (maksuton), jos tämän sivuston tietojen saavutettavuudessa on ongelmia.

Suunto Spartan Sport Kasutusjuhend - 2.5

Kõrgusmõõtur

Suunto Spartan Sport kasutab GPS-i kõrguse mõõtmiseks. Optimaalsete signaalitingimuste korral, kõrvaldades potentsiaalsed GPS-i asukoha arvutamise tüüpvead, peaks GPS-kõrguse näit tagama päris täpse viite teie kõrguse kohta merepinnast.

Täpsema GPS-kõrguse näidu saamiseks, mis oleks võrreldav näiduga, mis on võimalik saada baromeetrilise kõrgusega, on vaja lisaandmeallikaid, nagu güroskoop või Doppler-radar, et kohandada GPS-kõrgust.

Kõrguse mõõtmisel tugineb Suunto Spartan Sport ainult GPS-ile, seega kui GPS ei ole määratud kõige täpsemale suvandile, võib iga filtreerimine olla vigadega ja võib põhjustada ebatäpset kõrguse näitu.

Kui teil on vaja head kõrguse näitu, veenduge, et salvestamise ajal oleks GPS-i täpsus seatud suvandile Best (Parim).

Kuid isegi parima täpsuse juures ei tohiks GPS-kõrgust võtta absoluutse positsioonina. See on hinnang teie päris kõrgusest merepinnast ja selle hinnangu täpsus oleneb oluliselt teid ümbritsevatest tingimustest.

Sisällysluettelo