Suunto on sitoutunut täyttämään tällä verkkosivustolla verkkosivuston saavutettavuusohjeiden (WCAG-ohjeistus) 2.0-version AA-tason vaatimukset sekä myös muiden saavutettavuutta koskevien standardien vaatimukset. Soita yhdysvaltalaiseen asiakaspalvelunumeroon +1 855 258 0900 (maksuton), jos tämän sivuston tietojen saavutettavuudessa on ongelmia.

ILMAINEN TOIMITUS YLI 100€ OSTOKSESTA | SUUNTO CUSTOMIZER ON PALANNUT | ILMAISET PALAUTUKSET

Suunto Spartan Sport Kasutusjuhend - 2.5

Une jälgimine

Hea uni on terve vaimu ja keha jaoks oluline. Saate kasutada oma kella, et jälgida oma magamist ja jälgida, kui palju te keskmiselt magate.

Kui kannate oma kella voodis, Suunto Spartan Sport jälgib teie und kiirendusmõõturi andmete põhjal.

Une jälgimiseks tehke järgmist.

  1. Avage käekella sätted, kerige suvandini Sleep (Uni) ja vajutage keskmist nuppu.
  2. Lülitage sisse Sleep tracking (Une jälgimine).

    sleeptracking setting UltraSport

  3. Määrake magamamineku ja ärkamise aeg oma tavapärase unerežiimi järgi.

Viimane etapp määrab teie voodisoleku aja. Käekell kasutab seda ajavahemikku, et teha kindlaks, millal te magate (voodisoleku ajal), ja annab ülevaate kogu unest kui ühest seansist. Näiteks kui tõusete öösel vee joomiseks üles, arvestab teie käekell ka sellele järgnevat und sama seansi osana.

MÄRKUS:

Kuite lähete voodisse enne magamamineku aega ja ka ärkate pärast teie magamamineku aega, ei loe kell seda kui une seanssi. Määrake oma voodisoleku aeg kõige varasema võimaliku magamaminekuaja ja hiliseima ärkamisaja järgi.

Kui olete une jälgimise sisse lülitanud, saate ka oma une-eesmärgi seadistada. Tavaliselt vajab täiskasvanu 7 kuni 9 tundi und päevas, kuid teie une ideaalne kestus võib normidest erineda.

Une trendid

Kui ärkate, tervitatakse teid kokkuvõttega teie unest. Kokkuvõtte sisaldab äiteks teie une kogukestust, samuti hinnangulist kellaaega, kui olite ärkvel (liikudes ringi) ja aega, mil olite sügavas unes (liikumist pole).

Lisaks une kokkuvõttele saate une ülevaatest jälgida oma üldist une trendi. Vajutage kella sihverplaadil olles alumist paremat nuppu, kuni näete kuva Sleep (Uni). Esimene vaade näitab teie viimast und võrreldes teie une eesmärgiga.

SleepInsight LastNight

Unekuval olles saate nipsata vasakule, et näha oma keskmist uneaega viimase seitsme päeva jooksul. Nipsake üles, et näha oma tegelikke unetunde viimase seitsme päeva jooksul.

Kuval Sleep (Uni) pääsete keskmist nuppu all hoides juurde une jälgimise sätetele ja viimasele unekokkuvõttele.

MÄRKUS:

Kõik une mõõtmised põhinevad ainult liikumisel, seega on need hinnangud, mis ei pruugi peegeldada teie tegelikke une harjumusi.

Automaatne režiim Mitte häirida

Saate kasutada režiimi Mitte häirida automaatset sätet, et lülitada režiim Mitte häirida magamisel automaatselt sisse.

Sisällysluettelo