Suunto s'engage à faire en sorte que ce site Web atteigne le niveau AA de conformité aux directives d'accessibilité du contenu Web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 et soit conforme aux autres normes d'accessibilité. Adressez-vous au Service clients aux États-Unis au +1 855 258 0900 (appel gratuit) si vous rencontrez des problèmes pour accéder aux informations de ce site Web.

Suunto 3 Fitness Kasutusjuhend

Suunto rakendus

Suunto rakendusega saate oma Suunto 3 Fitness kogemust veelgi enam rikastada. Siduge oma kell mobiilirakendusega, et ühenduda GPSi, mobiilimärguannete, ülevaadete ja palju muuga.

MÄRKUS:

Kui lennurežiim on sisse lülitatud, ei saa midagi siduda. Enne sidumist lülitage lennurežiim välja.

Käekella sidumiseks Suunto rakendusega tehke järgmist.

  1. Veenduge, et teie kella Bluetooth on sisse lülitatud. Valige seadete menüü alt Connectivity » Discovery ja lubage see, kui seda veel tehtud pole.
  2. Laadige alla ja installige Suunto rakendus oma ühilduvasse mobiilseadmesse iTunes App Store'is, Google Play'is lisaks erinevatele populaarsetele rakenduste poodidele Hiinas.
  3. Käivitage Suunto rakendus ja lülitage sisse Bluetooth, kui see pole juba sees.
  4. Puudutage rakenduse ekraani ülal vasakus nurgas olevat kellaikooni ja puudutage seejärel „SEO“ oma kella sidumiseks.
  5. Kontrollige sidumist, sisestage rakendusse oma kellal kuvatav kood.
MÄRKUS:

Teatud funktsioonid vajavad internetiühendust WiFi või mobiilsidevõrgu kaudu. Rakenduda võivad operaatori andmesidetasud.