Suunto s'engage à faire en sorte que ce site Web atteigne le niveau AA de conformité aux directives d'accessibilité du contenu Web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 et soit conforme aux autres normes d'accessibilité. Adressez-vous au Service clients aux États-Unis au +1 855 258 0900 (appel gratuit) si vous rencontrez des problèmes pour accéder aux informations de ce site Web.

Suunto Ambit3 Run Kasutusjuhend - 2.4

Sportimisrežiimid

Sportimisrežiimid võimaldavad treeninguid ja teisi tegevusi seadmega Suunto Ambit3 Run salvestada.Iga tegevuse jaoks saab kella eelmääratud sportimisrežiimide hulgast sobiva sportimisrežiimi valida.Kui te ei leia sobivat sportimisrežiimi, looge Movescountis ja rakenduses Suunto Movescount App kohandatud sportimisrežiimid.

Treeningu ajal kuvatakse olenevalt sportimisrežiimist erinevat teavet.Valitud sportimisrežiim mõjutab ka treeningusätteid, nagu pulsi piirmäärad ja automaatse ringiaja vahemaa.

Movescountis saate luua kohandatud sportimisrežiime, eelmääratud sportimisrežiime redigeerida, kustutada või lihtsalt peita, et neid treeningumenüüs rohkem ei kuvataks (vt Treeningu alustamine).

Kohandatud sportimisrežiimid

Kohandatud sportimisrežiim võib sisaldada 1–8 sportimisrežiimi kuva.Mahukast andmeloendist saate valida, millised andmed igal kuval kuvatakse.Näiteks saate aku kasutusaja või andmete täpsuse optimeerimiseks kohandada spordiala põhjal pulsi piirmäärasid, millised POD-e otsitakse või logi jäädvustamise intervalli.

Kõigis sportimisrežiimides, millel GPS on aktiveeritud, saab kasutada ka suvandit Quick Navigation (Kiirnavigeerimine).Vaikesättena on see suvand välja lülitatud.Kui valite huvipakkuvat kohta või marsruuti, kuvatakse treeningu alguses teie määratud huvipakkuvate kohtade või marsruutide hüpikloend.

Seadmesse Suunto Ambit3 Run saab edastada kuni 10 Movescountis loodud sportimisrežiimi.