Suunto s'engage à faire en sorte que ce site Web atteigne le niveau AA de conformité aux directives d'accessibilité du contenu Web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 et soit conforme aux autres normes d'accessibilité. Adressez-vous au Service clients aux États-Unis au +1 855 258 0900 (appel gratuit) si vous rencontrez des problèmes pour accéder aux informations de ce site Web.

Suunto Ambit3 Run Kullanım Kılavuzu - 2.4

Destek alma

Ek destek almak için www.suunto.com/support adresini ziyaret edin. Sorular ve Yanıtlar ve talimat videoları dahil olmak üzere kapsamlı destek malzemelerine buradan ulaşabilirsiniz. Sorularınızı doğrudan Suunto'ya gönderebilir veya Suunto destek uzmanlarına e-posta gönderebilir ya da onları arayabilirsiniz.

www.youtube.com/user/MovesCountbySuunto adresindeki Suunto YouTube kanalında birçok nasıl yapılır videosuna ulaşabilirsiniz.

Suunto'dan en iyi kişiselleştirilmiş desteği edinerek ürününüzü kaydetmenizi öneririz.

Suunto'dan destek almak için:

  1. www.suunto.com/support/MySuunto adresine kayıt olun veya zaten kayıt olduysanız oturum açıp Suunto Ambit3 Run ürününüzü My Products (Ürünlerim) bölümüne kaydedin.
  2. Sorunuzun zaten sorulup veya cevaplanıp cevaplanmadığını görmek için Suunto.com (www.suunto.com/support) adresini ziyaret edin.
  3. Soru göndermek veya bizi listelenen destek numaralarından biriyle aramak için Contact Suunto (Suunto'ya Ulaşın) bölümüne gidin. İsterseniz support@suunto.com adresi üzerinden bize e-posta gönderin. Lütfen ürün adı, seri numarası ve sorunun ayrıntılı açıklamasını ekleyin. Suunto'nun nitelikli müşteri hizmetleri personeli size yardımcı olacak ve gerekirse telefon görüşmeniz sırasında ürününüzdeki sorunları giderecektir.