Suunto Traverse Kasutusjuhend - 2.0

Taustvalgustus

Kui vajutate nuppu LIGHT, aktiveerite taustvalgustuse.

Vaikevalikuna lülitub taustvalgustus mõneks sekundiks sisse ja seejärel automaatselt välja.

Taustvalgustuse režiime on neli.

  • Normal (Tavaline): taustvalgustus lülitub mõneks sekundiks sisse, kui vajutate nuppu LIGHT või kõlab äratus. See on vaikesäte.
  • Off (Väljas): taustvalgustust ei lülitata sisse ühegi nupu vajutamisel ega äratuse ajal.
  • Night (Öö): taustvalgustus lülitub paariks sekundiks sisse, kui vajutate mis tahes nuppu või kõlab äratus.
  • Toggle (Tumbler): taustvalgustus lülitub sisse, kui vajutate nuppu LIGHT, ja jääb sisse, kuni vajutate uuesti nuppu LIGHT.

Saate muuta taustvalgustuse üldist sätet kellasätetest valikust GENERAL (ÜLDINE) » Tones/display (Helid/kuva) »Backlight (Taustvalgustus). Üldist sätet saab muuta ka Movescountis.

Taustvalgustuse heledust saab muuta (protsentides) kellasätetest valikust Tones/display (Helid/kuva) » Backlight (Taustvalgustus) või Movescountis.

NÕUANNE:

Kui nupud BACK LAP ja START on lukus, saate taustvalgustust siiski aktiveerida, vajutades nuppu LIGHT.

Taskulamp

Peale tavaliste taustvalgustuse režiimide on seadmel Traverse üks lisarežiim, kus taustvalgustus seadistatakse automaatselt maksimaalsele heledusele ja seda saab kasutada taskulambina. Taskulambi aktiveerimiseks hoidke all nuppu LIGHT.

flashlight Traverse

Taskulamp jääb sisselülitatuks umbes neljaks minutiks. Saate selle igal ajal välja lülitada, vajutades nuppu LIGHT või BACK LAP.

icon-accessories-and-spare-partsactivity_tracker_largeadaptive_training_guidance_largealtimeter_largebarometer_largecaution-iconcompass_largeicon-connect-and-update-your-watchconnectivity_largecustomize-iconicon-dealer-locatorextra_long_battery_life_largefaq_icon_largefitness_level_largefits_most_wrist_sizes_largefused_track_largegps_navigation_largegps_via_phone_largeguides_icon_largeheart_rate_training_zones_largeicon-how-to-use-videoshunt_and_fish_largeintelligent_battery_technology_largelong_battery_life_largeicon-newsletternote-iconicon-online-service-requestoutdoo_functions_largeover_80_sport_modes_largeicon-product-registrationProduct_registration_icon_largerepair_icon_largerepair-serviceroute_navigation_largesapphire_glass_icon_largeicon-service-locatorsleep_largeicon-software-updatesstress_largeicon-supporticon-suunto-movescounttested_tough_largetip-icontouch_screen_largetraining_plans_largeicon-training-worldicon-tutorial-tuesdaysuser-guideicon-user-guide-topicvibration_largevideos_icon_largewarning-iconicon-warranty-informationwater_resistant_100m_largewater_resistant_30m_largewater_resistant_50m_largeicon-webshop-faqwireless_sync_largewrist_based_heart_rate_large