Suunto Ambit3 Peak Kasutusjuhend - 2.4

Funktsioonid

Funktsioonid

3D-vahemaa

Suunto Ambit3 Peaksuudab vahemaa mõõtmisel arvesse võtta mõlemat, nii kõrguse tõusu kui ka langust merepinna suhtes. See annab realistlikumad vahemaa mõõtmistulemused, kui treenite mägisel maastikul. Sel juhul on 3D-vahemaa suurem kui 2D-vahemaa.

2D versus 3D

Kui kasutate oma teekondade analüüsimiseks muu tootja tarkvara, kontrollige, kuidas teekonna vahemaad arvutatakse. Kui arvutamisel kasutatakse 2D-vahemaad, ei ole vajalik käekellal 3D-vahemaa funktsiooni aktiveerimine.

Ent kui treenite sageli mägisel või künklikul maastikul, tuleks aktiveerida 3D-vahemaa funktsioon.

3D-vahemaa funktsiooni aktiveerimiseks tehke järgmist.

  1. Hoidke sportimisrežiimis olles suvandite menüüsse sisenemiseks all nuppu Next.
  2. Kerige suvandini ACTIVATE (AKTIVEERI), kasutades nuppu Light Lock ja vajutage nuppu Next.
  3. Kerige suvandini 3D distance (3D-vahemaa) ja vajutage nuppu Next, et aktiveerida 3D-vahemaa funktsioon.
  4. Väljumiseks hoidke all nuppu Next.

icon-accessories-and-spare-partsactivity_tracker_largeadaptive_training_guidance_largealtimeter_largebarometer_largecaution-iconcompass_largeicon-connect-and-update-your-watchconnectivity_largecustomize-iconicon-dealer-locatorextra_long_battery_life_largefaq_icon_largefitness_level_largefits_most_wrist_sizes_largefused_track_largegps_navigation_largegps_via_phone_largeguides_icon_largeheart_rate_training_zones_largeicon-how-to-use-videoshunt_and_fish_largeintelligent_battery_technology_largelong_battery_life_largeicon-newsletternote-iconicon-online-service-requestoutdoo_functions_largeover_80_sport_modes_largeicon-product-registrationProduct_registration_icon_largerepair_icon_largerepair-serviceroute_navigation_largesapphire_glass_icon_largeicon-service-locatorsleep_largeicon-software-updatesstress_largeicon-supporticon-suunto-movescounttested_tough_largetip-icontouch_screen_largetraining_plans_largeicon-training-worldicon-tutorial-tuesdaysuser-guideicon-user-guide-topicvibration_largevideos_icon_largewarning-iconicon-warranty-informationwater_resistant_100m_largewater_resistant_30m_largewater_resistant_50m_largeicon-webshop-faqwireless_sync_largewrist_based_heart_rate_large