Suunto Core Používateľská príručka -

Použitie indikátora tendencie počasia

Indikátor tendencie počasia je umiestnený na hornej strane displeja. Zobrazuje sa v režimoch time a alti & baro a poskytuje rýchly prehľad o nadchádzajúcom vývoji počasia. Indikátor tendencie počasia sa skladá z dvoch čiarok, ktoré tvoria šípku. Každá čiara predstavuje dobu 3 hodín. Pravá čiara predstavuje posledné 3 hodiny. Ľavá čiara predstavuje 3 hodiny pred poslednými 3 hodinami. Čiara tak môže indikovať 9 rôznych vzorov vo vývoji barometrického tlaku.

Using trend indicator big1

Situácia pred 3 – 6 hod.Situácia počas posledných 3 hod.
Using trend indicator 7Rýchly pokles (>2 hPa/3 hod.)Rýchle znižovanie (>2 hPa/3 hod.)
Using trend indicator 2Stabilný stavRýchle zvyšovanie (>2 hPa/3 hod.)
Using trend indicator 9Rýchle zvýšenie (>2 hPa/3 hod.)Rýchle znižovanie (>2 hPa/3 hod.)
TIP:

Ak indikátor tendencie počasia ukazuje trvalé zvyšovanie tlaku vzduchu, je vyššia pravdepodobnosť, že bude slnečné počasie. A naopak, keď tlak vzduchu sústavne klesá, je vyššia pravdepodobnosť, že bude daždivé počasie.

icon-accessories-and-spare-partsactivity_tracker_largeadaptive_training_guidance_largealtimeter_largebarometer_largecaution-iconcompass_largeicon-connect-and-update-your-watchconnectivity_largecustomize-iconicon-dealer-locatorextra_long_battery_life_largefaq_icon_largefitness_level_largefits_most_wrist_sizes_largefused_track_largegps_navigation_largegps_via_phone_largeguides_icon_largeheart_rate_training_zones_largeicon-how-to-use-videoshunt_and_fish_largeintelligent_battery_technology_largelong_battery_life_largeicon-newsletternote-iconicon-online-service-requestoutdoo_functions_largeover_80_sport_modes_largeicon-product-registrationProduct_registration_icon_largerepair_icon_largerepair-serviceroute_navigation_largesapphire_glass_icon_largeicon-service-locatorsleep_largeicon-software-updatesstress_largeicon-supporticon-suunto-movescounttested_tough_largetip-icontouch_screen_largetraining_plans_largeicon-training-worldicon-tutorial-tuesdaysuser-guideicon-user-guide-topicvibration_largevideos_icon_largewarning-iconicon-warranty-informationwater_resistant_100m_largewater_resistant_30m_largewater_resistant_50m_largeicon-webshop-faqwireless_sync_largewrist_based_heart_rate_large