Suunto s'engage à amener ce site Web au niveau AA de conformité aux directives d'accessibilité du contenu Web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 ainsi qu'à assurer sa conformité aux autres normes d'accessibilité. Adressez-vous au Service clients aux États-Unis au +1 855 258 0900 (appel gratuit) si vous rencontrez des problèmes pour accéder aux informations de ce site Web.

LIVRAISON OFFERTE À PARTIR DE 100€ | OFFRES PRÉ-BLACK FRIDAY | RETOURS GRATUITS 

Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Kasutusjuhend - 1.12

  • kellaaeg ja kuupäev.

kellaaeg ja kuupäev.

Kellaaja ja kuupäeva määrate kella esmakordse käivituse ajal. Pärast seda kasutab kell GPS-i aega, et erinevusi parandada.

Kellaaega ja kuupäeva saab käsitsi muuta sätete all valikus GENERAL (ÜLDINE) » Time/date (Kellaaeg/kuupäev), kus on ka kellaaja ja kuupäeva vormingute muutmise võimalus.

Lisaks põhikellaajale saate kasuta teist kella, et jälgida näiteks reisimise ajal aega teises asukohas. Sättes General (Üldine) » Time/date (Kellaaeg/kuupäev) puudutage ajavööndi valimiseks valikut Dual time (Teine aeg) ja valige asukoht.

Äratuskell

Käekell on ka äratuskell, mille saab panna helisema üheks korraks või korduvalt. Aktiveerige alarm sätetes asukohas Alarm (Alarm) » Alarm clock(Äratuskell) (Äratuskell).

Peale tavaliste fikseeritud alarmide saate kasutada ka päikesetõusu ja -loojangu andmete järgi kohanduvat alarmi. Vaadake: Päikesetõusu- ja -loojangualarmid.

Fikseeritud alarmiaja määramiseks toimige järgmiselt.

  1. Sihverplaadikuval olles vajutage keskmist nuppu, et avada otseteede menüü, ja kerige suvandini Alarms(Äratus) (Alarmid).
  2. Esmalt valige, kui tihti äratuskell helisema peab. Valikud on järgmised.

    Once (Üks kord): äratuskell heliseb üks kord järgmise 24 tunni jooksul määratud ajal Weekdays (Tööpäeviti): äratuskell heliseb esmaspäevast reedeni samal ajal Daily (Iga päev): äratuskell heliseb igal nädalapäeval samal ajal

    alarm settings step1

  3. Seadke tunnid ja minutid, seejärel väljuge sätetest.

    alarm settings step2

Kui kõlab äratuskella helin, saate selle vaigistada ja äratuse lõpetada või valida edasilükkamise. Pärast edasilükkamist heliseb äratuskell 10 minuti pärast uuesti; edasilükkamist on võimalik korrata kuni 10 korda.

Alarm dismiss snooze

Kui lasete äratuskellal heliseda, vaikib see automaatselt 30 sekundi pärast.

Sommaire