Suunto s'engage à amener ce site Web au niveau AA de conformité aux directives d'accessibilité du contenu Web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 ainsi qu'à assurer sa conformité aux autres normes d'accessibilité. Adressez-vous au Service clients aux États-Unis au +1 855 258 0900 (appel gratuit) si vous rencontrez des problèmes pour accéder aux informations de ce site Web.

LIVRAISON OFFERTE À PARTIR DE 100€ | RETOURS GRATUITSLA PERSONNALISATION EST DE RETOUR

Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Kasutusjuhend - 1.12

Kompass

Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro on digitaalne kompass, mille abil saate orienteeruda magnetilise põhjapooluse suhtes. Kaldekompensatsiooniga kompassi näit on täpne ka siis, kui kompass pole rõhtloodis.

Kompassi saate siseneda käivitajast sätte Navigation (Navigeerimine) » Compass (Kompass) alt.

Kompassi kuval on järgmine teave.

  • Magnetilist põhjapoolust näitav nool.
  • Peasuund.
  • Asimuut kraadides.
  • Kellaaeg (kohalik aeg) või aku laetuse tase; kuvade vahetamiseks puudutage ekraani.

Compass

Kompassist väljumiseks nipsake paremale või hoidke keskmist nuppu all.

Kompassi kuval olles saate avada otseteede loendi ekraani alumisest servast üles nipsates või alumist nuppu vajutades. Otseteed annavad kiire juurdepääsu navigeerimistoimingutele, nagu hetkeasukoha koordinaatide vaatamine või navigeerimiseks marsruudi valimine.

Compass shortcuts en

Otseteede loendist väljumiseks nipsake üles või vajutage ülemist nuppu.

Kompassi kalibreerimine

Kui kompass ei ole kalibreeritud, palutakse teil kompassikuvasse sisenedes see kalibreerida.

Calibrate compass Spartan

Kui soovite kompassi rekalibreerida, saate kalibreerimist uuesti käivitada sätetes sätte Navigation (Navigeerimine) » Calibrate compass (Kalibreeri kompass) alt.

Deklinatsiooni seadistamine

Õigete kompassinäitude tagamiseks tuleb määrata täpne deklinatsiooniväärtus.

Paberkaardid on suunaga geograafilise põhja poole. Kompassid näitavad aga Maa magnetilise põhjapooluse suunas, mis on ala, kuhu koonduvad Maa magnetvälja jõujooned. Kuna magnetiline põhjapoolus ja geograafiline põhi ei paikne samas kohas, tuleb kompassi jaoks määrata deklinatsioon. Deklinatsioon on nurk magnetilise ja geograafilise põhjasuuna vahel.

Deklinatsiooniväärtus on märgitud enamikul kaartidel. Magnetilise põhjapooluse asukoht muutub iga aastaga, nii et kõige täpsema ja ajakohasema deklinatsiooniväärtuse saab hankida internetist (nt aadressil www.magnetic-declination.com).

Orienteerumiskaartide puhul aga on aluseks võetud magnetiline põhjapoolus. See tähendab, et kui kasutate orienteerumiskaarte, tuleb deklinatsiooni reguleeriv funktsioon välja lülitada, määrates deklinatsiooniväärtuseks 0 kraadi.

Deklinatsiooniväärtuse saate seadistada sätetes sätte Navigation (Navigeerimine) » Declination (Deklinatsioon) alt.

Sommaire