Suunto s'engage à amener ce site Web au niveau AA de conformité aux directives d'accessibilité du contenu Web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 ainsi qu'à assurer sa conformité aux autres normes d'accessibilité. Adressez-vous au Service clients aux États-Unis au +1 855 258 0900 (appel gratuit) si vous rencontrez des problèmes pour accéder aux informations de ce site Web.

LIVRAISON OFFERTE À PARTIR DE 100€ | RETOURS GRATUITSLA PERSONNALISATION EST DE RETOUR

Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Kasutusjuhend - 1.12

  • Unerežiimi jälgimine

Unerežiimi jälgimine

Hea une on terve vaimu ja keha jaoks oluline. Saate kasutada oma kella, et jälgida oma magamist ja jälgida, kui palju te keskmiselt magate.

Kui kannate oma kella voodis, Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro jälgib teie und kiirendusmõõturi andmete põhjal. Magamise ajal saate kella jätta voodi kõrvale, kuid soovitame selle käe peale jätta, et saaksite täpsemat une tagasisidet.

Une jälgimiseks:

  1. Minge oma kella sätetesse, kerige kuvani Sleep (Unerežiim) ja vajutage keskmist nuppu.
  2. Lülitage sisse Sleep tracking (Unerežiimi jälgimine).

    sleeptracking setting UltraSport

  3. Määrake aeg magama minemiseks ja ärkamiseks vastavalt tavapärasele uneplaanile.

Viimane samm määratleb teie magamaminekut. Teie kell kasutab seda ajavahemikku, et määrata, millal magate (voodisolemise ajal) ja teavitab kogu und kui ühte seanssi. Näiteks, kui teie öösel tõusete vee joomiseks üles, loeb teie kell uuesti magama jäämisel une üheks seanssiks.

MÄRKUS:

Kuite lähete voodisse enne magamamineku aega ja ka ärkate pärast teie magamamineku aega, ei loe kell seda kui une seanssi. Te peaksite oma magamisaja seadistama vastavalt varaseimale magamaminemise ajale ja hiliseimale ärkamise ajale.

Kui olete unerežiimi sisse lülitanud, võite ka oma une eesmärgi seadistada. Tüüpiline täiskasvanu vajab 7 kuni 9 tundi und päevas, kuigi teie ideaalne une pikkus võib normidest erineda.

Une trendid

Kui te ärkate, tervitatakse teid kokkuvõttega teie unest. Kokkuvõtte sisaldab äiteks teie une kogukestust, samuti hinnangulist kellaaega, kui olite ärkvel (liikudes ringi) ja aega, mil olite sügavas unes (liikumist pole).

Lisaks une kokkuvõttele saate une ülevaatest jälgida oma üldist une trendi. Vajutage kella sihverplaadil alumist paremat nuppu, kuni näete kuva Sleep (Unerežiim) . Esimene vaade näitab teie viimast und võrreldes teie une eesmärgiga.

sleepinsight UltraSport

Unerežiimi kuval olles saate nipsata paremale, et näha oma keskmist und viimase seitsme päeva jooksul.

Kuval Sleep (Unerežiim) saate keskmist nuppu all hoides pääseda une jälgimise sätetesse ja viimase puhkerežiimi kokkuvõttesse.

MÄRKUS:

Kõik une mõõtmised põhinevad ainult liikumisel, seega on need hinnangud, mis ei pruugi peegeldada teie tegelikke une harjumusi.

Pulsi mõõtmine magamise ajal

Kui kannate kella öösel, saate magamise ajal oma pulsi kohta täiendavat tagasisidet. Et optilist pulsisagedust öösel järel hoida, veenduge, et Daily HR (Päevane pulss) on sisse lülitatud (vaadake Igapäevane pulsiandur) ja režiim Mitte häirida oleks aktiveeritud (vaadake: Režiim Mitte häirida).

Automaatne režiim Mitte häirida

Võite kasutada automaatset sätet Mitte häirida, mis võimaldab automaatselt režiimi Mitte häirida magamise ajal lubadas.

Sommaire