Suunto Ambit2 Používateľská príručka - 2.0

Sommaire

Plávanie v bazéne

Pri používaní režimu plávania v bazéne zariadenie Suunto Ambit2 meria vašu rýchlosť plávania podľa dĺžky bazénu. Pri každej dĺžke bazéna sa vytvorí medzičas, ktorý je na webe Movescount zobrazený ako súčasť záznamu.

Postup zaznamenávania údajov o plávaní v bazéne:

  1. Stlačením tlačidla Start Stop otvorte úvodnú ponuku.
  2. Stlačením tlačidla Next otvorte položku Exercise (Cvičenie).
  3. Tlačidlom Light Lock vyberte položku Pool swimming (Plávanie v bazéne) a otvorte ju stlačením tlačidla Next.
  4. Vyberte veľkosť bazéna. Dĺžku bazéna môžete vybrať z vopred definovaných hodnôt alebo vyberte možnosť vlastný a zadajte dĺžku bazéna. Tlačidlom Start Stop alebo Light Lock prechádzajte možnosťami a tlačidlom Next vyberte hodnotu.
  5. Stlačením Start Stop zahájite zaznamenávanie plávania.

indoor swimming

icon-accessories-and-spare-partsactivity_tracker_largeadaptive_training_guidance_largealtimeter_largebarometer_largecaution-iconcompass_largeicon-connect-and-update-your-watchconnectivity_largecustomize-iconicon-dealer-locatorextra_long_battery_life_largefaq_icon_largefitness_level_largefits_most_wrist_sizes_largefused_track_largegps_navigation_largegps_via_phone_largeguides_icon_largeheart_rate_training_zones_largeicon-how-to-use-videoshunt_and_fish_largeintelligent_battery_technology_largelong_battery_life_largeicon-newsletternote-iconicon-online-service-requestoutdoo_functions_largeover_80_sport_modes_largeicon-product-registrationProduct_registration_icon_largerepair_icon_largerepair-serviceroute_navigation_largesapphire_glass_icon_largeicon-service-locatorsleep_largeicon-software-updatesstress_largeicon-supporticon-suunto-movescounttested_tough_largetip-icontouch_screen_largetraining_plans_largeicon-training-worldicon-tutorial-tuesdaysuser-guideicon-user-guide-topicvibration_largevideos_icon_largewarning-iconicon-warranty-informationwater_resistant_100m_largewater_resistant_30m_largewater_resistant_50m_largeicon-webshop-faqwireless_sync_largewrist_based_heart_rate_large