Suunto Core Používateľská príručka -

Používanie profilu hĺbkomera

Profil depth meter sa používa pri šnorchlovaní. Ukazuje aktuálnu hĺbku a maximálnu hĺbku dosiahnutú pri potápaní so šnorchlom. Maximálna hĺbka pre prístroj je 10 m (32,8 stopy). Keď je aktivovaný profil depth meter, v ľavej hornej časti displeja sa zobrazí ikona vlny.

Keď je aktivovaný profil depth meter, tlačidlo View umožňuje prístup k nasledujúcim zobrazeniam:

  • Záznamník: zaznamenávanie ponorov so šnorchlom
  • Teplota: meranie aktuálnej teploty
  • Čas: zobrazenie aktuálneho času

Using snorkeling profile

Záznamy v profile hĺbkomer

Záznamník v profile depth meter pracuje podobne, ako záznamník v profile altimeter, ale namiesto zaznamenávania nadmorskej výšky zaznamenáva hĺbku ponorov pri šnorchlovaní.

Postup ukladania záznamov v profile depth meter:

  1. V režime Alti & Baro vyberte zobrazenie záznamníka.
  2. Záznam spustíte, zastavíte a reštartujete stlačením tlačidla Start Stop. Začnite šnorchlovať.
  3. Pri návrate na hladinu resetujte podržaním stlačeného tlačidla +.
POZOR:

Keď je prístroj pod vodou, nesmiete stlačiť žiadne tlačidlá.

POZNÁMKA:

Pred používaním záznamníka v profile depth meter musíte resetovať záznamník v profile altimeter. V opačnom prípade vaša maximálna hĺbka ponoru ostane rovnaká ako vaša aktuálna nadmorská výška nad hladinou.

TIP:

Po zastavení záznamníka môžete pred jeho resetovaním otvoriť záznamy a zobraziť aktuálny záznam!

icon-accessories-and-spare-partsactivity_tracker_largeadaptive_training_guidance_largealtimeter_largebarometer_largecaution-iconcompass_largeicon-connect-and-update-your-watchconnectivity_largecustomize-iconicon-dealer-locatorextra_long_battery_life_largefaq_icon_largefitness_level_largefits_most_wrist_sizes_largefused_track_largegps_navigation_largegps_via_phone_largeguides_icon_largeheart_rate_training_zones_largeicon-how-to-use-videoshunt_and_fish_largeintelligent_battery_technology_largelong_battery_life_largeicon-newsletternote-iconicon-online-service-requestoutdoo_functions_largeover_80_sport_modes_largeicon-product-registrationProduct_registration_icon_largerepair_icon_largerepair-serviceroute_navigation_largesapphire_glass_icon_largeicon-service-locatorsleep_largeicon-software-updatesstress_largeicon-supporticon-suunto-movescounttested_tough_largetip-icontouch_screen_largetraining_plans_largeicon-training-worldicon-tutorial-tuesdaysuser-guideicon-user-guide-topicvibration_largevideos_icon_largewarning-iconicon-warranty-informationwater_resistant_100m_largewater_resistant_30m_largewater_resistant_50m_largeicon-webshop-faqwireless_sync_largewrist_based_heart_rate_large