Suunto Essential Kullanım Kılavuzu -

Belleği kullanma

Belleği kullanma

Alti-baro belleği

alti-baro, son 7 günde irtifada veya deniz seviyesindeki hava basıncında meydana gelen değişimleri otomatik olarak kaydeder. Bilgiler, kaydetme sırasında hangi profilin etkin olduğuna bağlı olarak depolanır. Kayıtlar 30 dakikada bir alınır.

Son 7 günün kayıtlarını görüntülemek için:

  1. memory menüsünde, alti-baro öğesini seçin.
  2. + ve - Light düğmelerini kullanarak kayıtlara göz atın.

Dağda kamp yapıyorsunuz. Ertesi günün hava durumunu tahmin etmek istiyorsunuz, bu nedenle cihazını gece için BarometerBarometer profiline alıyorsunuz. Sabah olduğunda alti-baroalti-baro belleğini kontrol edip, hava basıncının gece boyu dengeli kalıp kalmadığına bakıyorsunuz. Bunun gün boyu devam etmesi beklenir.

icon-accessories-and-spare-partsactivity_tracker_largeadaptive_training_guidance_largealtimeter_largebarometer_largecaution-iconcompass_largeicon-connect-and-update-your-watchconnectivity_largecustomize-iconicon-dealer-locatorextra_long_battery_life_largefaq_icon_largefitness_level_largefits_most_wrist_sizes_largefused_track_largegps_navigation_largegps_via_phone_largeguides_icon_largeheart_rate_training_zones_largeicon-how-to-use-videoshunt_and_fish_largeintelligent_battery_technology_largelong_battery_life_largeicon-newsletternote-iconicon-online-service-requestoutdoo_functions_largeover_80_sport_modes_largeicon-product-registrationProduct_registration_icon_largerepair_icon_largerepair-serviceroute_navigation_largesapphire_glass_icon_largeicon-service-locatorsleep_largeicon-software-updatesstress_largeicon-supporticon-suunto-movescounttested_tough_largetip-icontouch_screen_largetraining_plans_largeicon-training-worldicon-tutorial-tuesdaysuser-guideicon-user-guide-topicvibration_largevideos_icon_largewarning-iconicon-warranty-informationwater_resistant_100m_largewater_resistant_30m_largewater_resistant_50m_largeicon-webshop-faqwireless_sync_largewrist_based_heart_rate_large