Suunto s'engage à faire en sorte que ce site Web atteigne le niveau AA de conformité aux directives d'accessibilité du contenu Web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 et soit conforme aux autres normes d'accessibilité. Adressez-vous au Service clients aux États-Unis au +1 855 258 0900 (appel gratuit) si vous rencontrez des problèmes pour accéder aux informations de ce site Web.

Suunto Ambit3 Sport Kullanım Kılavuzu - 2.4

Birden çok spor antrenmanı

Birden çok spor antrenmanı

Suunto Ambit3 Sport ürününü birden fazla spor antrenmanı, egzersiz yaparken farklı spor modları arasında kolayca geçiş yapma (bkz. Spor modları) ve egzersiz sırasında ve günlük özetinde spora özel verileri görüntüleme gibi amaçlar kullanabilirsiniz.

Sporu egzersiz sırasında el ile değiştirebilir veya triatlon gibi sporlarda sporları belirli bir sırada değiştirmek için birden fazla spor modu kullanabilirsiniz.

Spor modlarını manuel olarak değiştirme

Suunto Ambit3 Sport egzersiz sırasında kaydı durdurmanıza gerek kalmadan başka bir spor moduna geçmenizi sağlar. Egzersiz sırasında kullandığınız tüm spor modları günlüğe alınır.

Egzersiz sırasında spor modunu manuel olarak değiştirmek için:

  1. Egzersizinizi kaydederken spor modlarına erişmek için Back Lap düğmesini basılı tutun.
  2. Start Stop (Başlat Durdur) veya Light Lock (Işık Kilidi) düğmesi spor modu seçeneklerine gidin.
  3. Next (İleri) düğmesi ile uygun bir spor modu seçin. Suunto Ambit3 Sport ürünü seçilen spor modu için günlüğü ve verileri kaydetmeye devam eder.

switching sport during exercise Ambit3

NOT:

Suunto Ambit3 Sport ürünü, başka bir spor moduna her geçtiğinizde bir tur yapar.

NOT:

Başka bir spor moduna geçtiğinizde günlük kaydı duraklamaz. Start Stop (Başlat Durdur) düğmesine basarak kaydı manuel olarak duraklatabilirsiniz.

Birden çok spor modunu kullanma

Kendi birden fazla spor modunuzu oluşturabilir veya Triathlon (Triatlon) gibi varsayılan bir spor modunu kullanabilirsiniz. Birden çok spor modu, belli bir sıradaki farklı sayıda spordan oluşabilir. Her sporun kendine özel bir zaman aralığı sayacı vardır.

Birden çok spor modunu kullanmak için:

  1. Günlüğü kaydetmeye başlamak için Start Stop (Başlat Durdur) düğmesine basın.
  2. Egzersiz sırasında sıradaki spora geçmek için Back Lap düğmesini basılı tutun.