Suunto Ambit2 S Kullanım Kılavuzu - 2.0

Havuzda yüzme

Havuzda yüzme

Havuz yüzme spor modu kullanılırken, Suunto Ambit2 S ürünü yüzme hızınızı havuz uzunluğuna göre hesaplar. Her havuz uzunluğu, Movescount'ta günlüğün parçası olarak gösterilen bir tur oluşturur.

Havuzda yüzme günlüğü kaydetmek için:

  1. Start Stop (Başlat Durdur) düğmesine basarak Başlat menüsüne girin.
  2. Exercise (Egzersiz) öğesine girmek için Next (İleri) düğmesine basın.
  3. Light Lock düğmesini kullanarak Pool swimming (Havuzda yüzme) öğesine gidin ve Next düğmesi ile seçin.
  4. Havuz boyutunu seçin. Havuz boyutunu önceden belirlenmiş değerlerden seçebilir veya havuz uzunluğunu belirtmek için özel seçeneğini kullanabilirsiniz. Start Stop (Başlat Durdur) veya Light Lock (Işık Kilidi) ile seçeneklere gidin ve Next (İleri) ile bir değer seçin.
  5. Yüzme günlüğünüzü kaydetmeye başlamak için Start Stop (Başlat Durdur) düğmesine basın.

indoor swimming

icon-accessories-and-spare-partsactivity_tracker_largeadaptive_training_guidance_largealtimeter_largebarometer_largecaution-iconcompass_largeicon-connect-and-update-your-watchconnectivity_largecustomize-iconicon-dealer-locatorextra_long_battery_life_largefaq_icon_largefitness_level_largefits_most_wrist_sizes_largefused_track_largegps_navigation_largegps_via_phone_largeguides_icon_largeheart_rate_training_zones_largeicon-how-to-use-videoshunt_and_fish_largeintelligent_battery_technology_largelong_battery_life_largeicon-newsletternote-iconicon-online-service-requestoutdoo_functions_largeover_80_sport_modes_largeicon-product-registrationProduct_registration_icon_largerepair_icon_largerepair-serviceroute_navigation_largesapphire_glass_icon_largeicon-service-locatorsleep_largeicon-software-updatesstress_largeicon-supporticon-suunto-movescounttested_tough_largetip-icontouch_screen_largetraining_plans_largeicon-training-worldicon-tutorial-tuesdaysuser-guideicon-user-guide-topicvibration_largevideos_icon_largewarning-iconicon-warranty-informationwater_resistant_100m_largewater_resistant_30m_largewater_resistant_50m_largeicon-webshop-faqwireless_sync_largewrist_based_heart_rate_large