Suunto s'engage à amener ce site Web au niveau AA de conformité aux directives d'accessibilité du contenu Web (Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) 2.0 ainsi qu'à assurer sa conformité aux autres normes d'accessibilité. Adressez-vous au Service clients aux États-Unis au +1 855 258 0900 (appel gratuit) si vous rencontrez des problèmes pour accéder aux informations de ce site Web.

Suunto Ambit2 R Kullanım Kılavuzu - 2.0

Pusulayı kalibre etme

Pusula modu, pusulayı kullanmaya başlamadan önce kalibre etmenizi ister. Pusulayı kalibre etmişseniz ve yeniden kalibre etmek istiyorsanız, Seçenekler menüsünde Kalibrasyon seçeneğine gidebilirsiniz.

Pusulayı kalibre etmek için:

  1. Next (İleri) düğmesini basılı tutarak Seçenekler menüsüne girin.
  2. Light Lock (Işık Kilidi) düğmesini kullanarak general (genel) öğesine gidin ve Next (İleri) düğmesi ile giriş yapın.
  3. Start Stop (Başlat Durdur) veya Light Lock (Işık Kilidi) düğmesini kullanarak Compass (Pusula) seçeneğine gidin ve Next (İleri) düğmesi ile giriş yapın.
  4. Calibration (Kalibrasyon) öğesini seçmek için Next (İleri) düğmesine basın.
  5. Saat bip sesi çıkarana kadar saati farklı yönlerde çevirin ve döndürün. Bip sesi çıktığında kalibrasyon tamamlanmış demektir.

calibrating compass Ambit2

Kalibrasyon başarılı olduğunda Calibration successful (Kalibrasyon başarılı) iletisi görüntülenir. Kalibrasyon başarılı olmazsa, Calibration failed (Kalibrasyon başarısız) iletisi görüntülenir. Kalibrasyonu yeniden denemek için Start Stop (Başlat Durdur) düğmesine basın.

Sommaire