Suunto on sitoutunut täyttämään tällä verkkosivustolla verkkosivuston saavutettavuusohjeiden (WCAG-ohjeistus) 2.0-version AA-tason vaatimukset sekä myös muiden saavutettavuutta koskevien standardien vaatimukset. Soita yhdysvaltalaiseen asiakaspalvelunumeroon +1 855 258 0900 (maksuton), jos tämän sivuston tietojen saavutettavuudessa on ongelmia.

Suunto Spartan Ultra Kullanım Kılavuzu - 2.6

Kalp atış hızı sensörü

Egzersiz yoğunluğunuzla ilgili doğru bilgiler edinmek için, Suunto Spartan Ultra ürününüzle birlikte Suunto Smart Sensor gibi Bluetooth® Smart uyumlu bir kalp atış hızı sensörü kullanabilirsiniz.

Suunto Smart Sensor kullanıyorsanız kalp atış hızı belleğine gibi bir ek avantaja da sahipsiniz. Eğer saatinizle olan bağlantı, örneğin yüzerken (su altında iletim yapılamaz) koparsa, sensörün hafıza özelliği verileri tampon belleğe alır.

Ayrıca bu, kayda başladıktan sonra saatinizi bırakabileceğiniz anlamına gelir. Daha fazla bilgi için lütfen Suunto Smart Sensor Kullanım Kılavuzu’na bakın.

Kalp hızı sensörü olmadan, Suunto Spartan Ultra cihazınız, yoğunluğu tahmin etmek için hızın kullanıldığı koşu aktivitelerinde kalori tüketimini ve toparlanma süresini bildirir. Ancak, hassas yoğunluk ölçümleri yapabilmek için bir kalp hızı sensörü kullanmanızı öneririz.

Ek bilgi için, Suunto Smart Sensor veya diğer Bluetooth® Smart uyumlu bir kalp atış hızı sensörünün kullanım kılavuzuna bakın.

Kalp atış hızı sensörüyle saatinizin nasıl eşleştirileceğiyle ilgili talimatlar için bkz. POD'ları ve sensörleri eşleştirme.

Sisällysluettelo