Suunto dokłada wszelkich starań, aby niniejsza witryna internetowa osiągnęła zgodność na poziomie AA z wytycznymi WCAG 2.0 (Web Content Accessibility Guidelines), a także by odpowiadała innym standardom ułatwień dostępu. W przypadku problemów z dostępem do informacji w tej witrynie internetowej prosimy o kontakt z obsługą klienta pod numerem telefonu w USA +1 855 258 0900 (linia bezpłatna).

Suunto Ambit3 Peak Kullanım Kılavuzu - 2.4

Ekran Işığı

Ekran ışığını etkinleştirmek için Light Lock düğmesine basın.

backlight

Varsayılan olarak ekran ışığı birkaç saniye boyunca yanar ve otomatik olarak kapanır. Bu, Normal (Normal) moddur.

Dört ekran ışığı modu vardır:

Mode (Mod):

  • Normal (Normal): Light Lock (Işık Kilidi) düğmesine bastığınızda ve alarm çaldığında ekran ışığı birkaç saniye boyunca yanar.
  • Off (Kapalı): Bir düğmeye bastığınızda veya alarm çaldığında ekran ışığı yanmaz.
  • Night (Gece): Herhangi bir düğmeye bastığınızda ve alarm çaldığında ekran ışığı birkaç saniye boyunca yanar.
  • Toggle (Geçiş): Light Lock (Işık Kilidi) düğmesine bastığınızda ekran kilidi açılır ve Light Lock (Işık Kilidi) düğmesine tekrar basana kadar açık kalır.

Suunto Ambit3 Peak saatinizin iki ekran ışığı ayarı vardır: Biri 'genel' ayara ve diğeri ise spor modlarına yöneliktir.

Genel ekran ışığı ayarını General (Genel) » Tones/display (Tonlar/ekran) » Backlight (Ekran ışığı) altında bulunan saat ayarlarında değiştirebilirsiniz. Bkz. Ayarları düzenleme. Genel ayarı Movescount'ta da değiştirebilirsiniz.

Spor modlarınız genel ayar (varsayılan) olarak aynı ekran ışığını kullanabilir veya Movescount'ta gelişmiş ayarlar altında her bir spor modu için farklı bir mod tanımlayabilirsiniz.

Bu moda ek olarak ekran ışığı parlaklığını saat ayarlarında General (Genel) » Tones/display (Tonlar/ekran) » Backlight (Ekran ışığı) altından veya Movescount'tan (yüzde olarak) ayarlayabilirsiniz.

İPUCU:

Back Lap ve Start Stop (Başlat Durdur) düğmeleri kilitlendiğinde Light Lock (Işık Kilidi) öğesine basarak ekran ışığını etkinleştirebilirsiniz.